KONST / Oljemålningar / Oljemålningar 13491375
nr 1349 1375
Curt Viberg
(1908-1969), Sverige
Oljemålningar, 2 st, Gotlandsmotiv. Signerade. Olja på pannå, Motivet: 18x25 cm
Curt Viberg, född 1908 i Stockholm, död 1969, svensk målare.
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 28 september 2020
kl 18:29:44
24/9 18:25:32